VAKIF YÖNETİM KURULU

mehmet görmez

MEHMET GÖRMEZ, Prof. Dr. 

Hadis Profesörü. Diyanet İşleri eski Başkanı. İslâm Düşünce Enstitüsü (İDE) Kurucu Başkanı. Hadis ve hadis metodolojisi alanında yayımlanmış eserleri bulunmaktadır.


ismail palakoğlu

İSMAİL PALAKOĞLU

İlahiyatçı. Sivil toplum kuruluşlarında mütevelli heyeti ve yönetim kurulu üyelikleri ve yöneticilik yapmıştır. Kamuda yöneticilik yapmaya devam etmektedir.


mustafa sarıbıyık

MUSTAFASARIBIYIK, Prof. Dr. 

İslâm Tarihi Profesörü. Ankara Sosyal Bilimler Üniversitesi İslami İlimler Fakültesi öğretim üyesidir.


mehmet akif ersin

MEHMET AKİF ERSİN

Serbest Avukat ve Danışman. Çeşitli sivil toplum kuruluşlarında kurucu ve yöneticilik yapmıştır. İslâm ile ilgili yayımlanmış makale ve tercümeleri vardır.


mehmet fevzi mutlu

MEHMET FEVZİ MUTLU

Yeminli Mali Müşavir. Ankara Üniversitesi SBF mezunu. Maliye Bakanlığında hesap uzmanı ve daire başkanı olarak çalışmıştır. Bazı gönüllü kuruluşlarda kurucu ve mütevelli heyet üyelikleri bulunmaktadır.


ali tandoğan

ALİ TANDOĞAN

Atılım Üniversitesi Uluslarası İlişkiler bölümü yüksek lisans mezunu. İnsan ve Hikmet Vakfı Mütevelli üyesi ve Yönetim Kurulu Başkanı. Halen doğal taş sektöründe ticari faaliyetlerde bulunmaktadır.


ferhat ertürk

FERHAT ERTÜRK

İş İnsanı (Tekstil Sektörü). Çeşitli sivil toplum kuruluşlarında kurucu ve yönetici. ATO Komite Üyesi. Halihazırda bir kamu şirketinden genel müdür.